Ізраїль планує укласти угоди про ненапад з країнами Перської затоки

Міністр закордонних справ Ізраїлю Ісраель Кац повідомив, що просуває ініціативу щодо укладення з арабськими країнами Перської затоки угод про ненапад.

Відповідний запис глава зовнішньополітичного відомства єврейської держави зробив у неділю в Twitter, передає УНН. Об этом сообщает bukpravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


“Останнім часом за підтримки прем’єр-міністра (Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху) я просуваю дипломатичну ініціативу щодо підписання з арабськими країнами Перської затоки угод про ненапад. Цей історичний крок покладе край конфлікту і дозволить розвивати співпрацю в цивільній сфері до підписання мирних угод”, — написав Кац.


Міністр також повідомив, що “під час візиту в ООН представив цю ініціативу міністрам закордонних справ арабських країн і спецпредставникові США на міжнародних переговорах Джейсону Грінблатту”. “Я буду продовжувати працювати над зміцненням статусу Ізраїлю в регіоні і в усьому світі”, — додав він. Кац представляв Ізраїль на сесії Генеральної Асамблеї ООН в кінці вересня в Нью-Йорку.


У єврейської держави встановлені дипломатичні відносини з двома арабськими країнами — Єгиптом і Йорданією.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 19 серпня Зеленський закликав Ізраїль визнати Голодомор актом геноциду українського народу.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/izrail_planuie_uklasty_ugody_pro_nenapad_z_krainamy_perskoi_zatoky_327772.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя